Hallsta Samfällighetsförening

För vägen och säkerheten i fokus

Verksamhetsåret 2017-05-01 – 2018-04-30

Styrelse


Ordförande
Patrik Hildingsson
Själagårdsgatan 8A
111 31 Stockholm
076-819 38 70
patrik.hildingsson@swedishmatch.com

Vice ordförande
Carl Holgers
Fårbacksvägen 1
178 92 Adelsö
08-38 29 70, 070-511 2600
carl.holgers@telia.com

Kassör
Karin Holgers
Fårbacksvägen 1
178 92 Adelsö
070-4670751
karin.holgers@telia.com

Ledamot
Hanna Graveley
Symfonigränd 1
175 56 JärfällaStockholm
hanna.graveley@ericsson.com

Ledamot
Jonas Calén
Ottevägen 11
146 32 Tullinge
jonas@calen.se

Suppleant
Anne Mäkinen
Stenbacksvägen 10
178 92 Adelsö
annemak76@gmail.com

Suppleant
Lotta Person
Västervägen 20C
191 49 Sollentuna
lotta.person@gmail.com

Revisorer


Revisor
Mats Löfgren
Högbovägen 19
178 38 Ekerö
070-920 0999
mats.lofgren@lofgrensanalys.se

Revisor
Bernt Collin
Norr Mälarstrand 56
112 20 Stockholm
073-021 9542
08-752 6964
bernt.collin@telia.com

Suppleant
Thomas Person
Tunvägen 27
192 66 Sollentuna
08-754 5202, 070-876 7973
thomas.person@tele2.se

Valberedning


Thomas Person
Tunvägen 27
192 66 Sollentuna
08-754 5202, 070-876 7973
thomas.person@tele2.se

 

 

De senaste nyheterna

Protokoll - Ordinarie föreningsstämma 2017
Protokollet från ordinarie föreningsstämman 2017-06-17 har skickats med post eller Läs mera...
- - - - -
Kallelse till ordinarie föreningsstämma 2017
Medlemmarna i Hallsta Samfällighetsförening kallas till ordinarie föreningsstämma. Kallelsen sänds Läs mera...
- - - - -
Motioner till 2017 års föreningsstämma
Sista dag för motioner till årets föreningsstämma är 15 maj, Läs mera...
- - - - -
Mera nyheter

De senaste dokumenten

Endast delägare har tillträde till dokumenten
- - - - -
Protokoll Ordinarie Föreningsstämma 2017.pdf
- - - - -
Stämma 2017 - Förslag till Debiteringslängd, bilaga 12
- - - - -
Stämma 2017 - Bilaga 5
- - - - -
Mera dokument

Startsida | Kontakt | Nyheter | Dokument | Länkar | Nyheter | Styrelse | Underhållsplan